Konferencje nad morzem, Restauracja Filharmonia, ul. Ołowianka 1

www.konferencjenadmorzem.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Restauracja Filharmonia

Zdjęcie Restauracja Filharmonia

 
Informacje szczegółowe

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Jazzowa Pokaż salę 150 100 200-
Sala Dębowa Pokaż salę 80 50 100-
Sala Prasowa Pokaż salę 30 10 30-
Sala VIP Pokaż salę 20 10 20-
Sala Główna Pokaż salę-- 1000-
Sala Kameralna Pokaż salę 120 100 200-
Sala Morska Pokaż salę 100 100 200-
Sala Dolomitowa Pokaż salę 380- 100-

 
Dane teleadresowe

Adres:80-751 Gdańsk
ul. Ołowianka 1

Telefon:(58) 323 83 58

Faks:(58) 742 52 56

E-mail: biuro@restauracjafilharmonia.pl

Strona: www.restauracjafilharmonia.pl

 
Informacje dodatkowe

 

O tym, iż miejsce, w którym mieści się Restauracja Filharmonia to miejsce szczególne nie trzeba przekonywać nikogo, kto je choć raz ujrzał. 
 
Cudowna, neogotycka fasada z czerwonej cegły sięga pamięcią końca XIX wieku. Budynek, wzniesiony w latach 1897-98 i rozbudowywany do roku 1913 był na początku siedzibą miejskiej elektrociepłowni. Cieszył oko udekorowaną rozetami, flankami, wieżyczkami, a nawet dwoma basztami fasadą. Ostatnie, wojenne miesiące 1945 roku okazały się jednak dla elektrowni bezlitosne i budynek doznał poważnych uszkodzeń. Ponownie uruchomiona w sierpniu 1945 roku, elektrownia działała aż do chwili jej zamknięcia w roku 1996. 
 
W 1997 roku gmach stał się własnością Filharmonii Bałtyckiej i był sukcesywnie przystosowywany do pełnienia funkcji centrum muzyczno-kongresowego. Wraz z otwarciem „Restauracji Filharmonia” to chlubne dzieło dobiegło końca i zabytkowy budynek wróci do dawnej świetności.
Restauracja Filharmonia to pomieszczenia restauracyjne składające się z dwóch poziomów, każdy o powierzchni 100 m2
 
Dodatkowo restauracja oferuje Salę VIP o powierzchni 30 m2. Jedną z największych atrakcji są dwa tarasy, którymi restauracja będzie dysponować w sezonie letnim – pierwszy, na dachu obiektu oraz drugi, na obrzeżu wyspy Ołowianki od strony Długiego Pobrzeża.

Rezerwacja sali na konferencje Osoba odpowiedzialnaManager Preferowany kontakttel. (58) 323 83 58,
Fax. (58) 742 52 56,
e-mail:biuro@restauracjafilharmonia.pl

Liczba sal:8

Liczba miejsc noclegowych:0

Liczba barów:4

Liczba restauracji:2

Zobacz

Zobacz na mapie

na mapie

 
Galeria

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * * . dostępne 2 obiekty pokaż

* * * * . . dostępne 7 obiektów pokaż

* * * . . . dostępne 3 obiekty pokaż

Atrakcyjne gminy

Gmina Mielno

Gmina Mielno

Gmina Mielno to nie tylko morze i czysta plaża. To przede wszystkim przyroda, którą chłonąć możesz przemierzając piesze i rowerowe szlaki. Wybierz odpowiedni dla siebie zakątek Gminy Mielno i ciesz się jej klimatem. Rozważ również ofertę szkoleniową Mielna, bo możliwe, że konferencje nad morzem okażą się najtrafniejszym wyborem.

więcej >>

Gmina Sopot

Gmina Sopot

Jedno z najpopularniejszych i najbardziej znanych miast w Polsce. Rozpoznawane również poza jej granicami. Choć wielkością przegrywa z niejednym Polskim miastem, w kategorii sławy staje w konkury z tymi nawet największymi. Co takiego jest w tej gminie, co przyciąga ludzi?

więcej >>

Gmina Gdynia

Gmina Gdynia

Gdynia, miasto pełne słońca, co roku staje się celem tysięcy turystów, którzy pragną wypocząć nad polskim morzem. Gdynia oferuje im wszystko to, czego potrzebują - piękne widoki, czyste plaże, zabytki, bazę noclegową oraz doskonałe zaplecze szkoleniowe gwarantujące udane konferencje nad morzem.

więcej >>

Gmina Międzyzdroje

Gmina Międzyzdroje

Międzyzdroje znane są głównie ze słynnego Festiwalu Gwiazd, podczas którego miasto odwiedzają tłumy znanych osobistości. Jednak gmina Międzyzdroje oferuje dużo więcej atrakcji. To doskonały cel zarówno rodzinnych wczasów, jak i wyjazdów biznesowych.

więcej >>

Gmina Łeba

Gmina Łeba

Łeba to kurort pełen atrakcji, którymi przez cały rok skutecznie kusi turystów z całego kraju i z zagranicy. Ruchome wydmy, rybacki połów dorsza, niesamowite konferencje nad morzem - to tylko niektóre z nich!

więcej >>

Gmina Gdańsk - morze możliwości

Gmina Gdańsk - morze możliwości

Nadmorska lokalizacja Gdańska, jego zabytkowy i historyczny charakter, doskonała infrastruktura turystyczna i niepowtarzalny klimat sprawiają, że do miasta co roku tłumnie zjeżdżają turyści. Stolica Pomorza działa jak bursztynowy magnes!

więcej >>

Gmina Kołobrzeg

Gmina Kołobrzeg

„Lato, lato w Kołobrzegu, nie znalazłem dziś noclegu...” – dziś sytuacja opisana w tej znanej piosence z nurtu disco-polo nie mogłaby się już zdarzyć. Gmina Kołobrzeg kwitnie, rozwija się, a jej baza noclegowa wydaje się praktycznie niewyczerpana.

więcej >>

Gmina Władysławowo

Gmina Władysławowo

Gmina Władysławowo - jak mało która - jest tak popularnym miejscem odpoczynku nad polskim morzem. Atrakcjami doskonale zapełni czas wakacji. Jeśli pragniesz zorganizować konferencje nad morzem, koniecznie rozważ Władysławowo. Tutaj pewnie nie jeden biznesmen zrobi „coś dla siebie” i wybierze się, np. w lot turystyczną awionetką. Wszak osobie zapracowanej taka okazja nie zdarza się często.

więcej >>

Ustka Gmina

Ustka Gmina

Ustka. Każdy o niej słyszał i wielu ją odwiedziło. Jednak mało kto poznał ją do głębi. Bo Ustka to nie tylko umożliwiająca wypoczynek mieścina. To serce gminy, która kryje w sobie piękno natury i tajemnice zabytków; która otwarta jest na rodziny, osoby starsze, ceniących dobrą zabawę młodych oraz wymagających biznesmenów. Warto przekonać się o tym osobiście.

więcej >>

Gmina Rewal

Gmina Rewal

Gmina Rewal - rewelacyjny pomysł, by spędzić tu urlop, zrobić spontaniczny weekendowy wypad lub zorganizować konferencje nad morzem. Rewal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i umożliwia spędzenie tu czasu zarówno latem, jak i zimą.

więcej >>

Konferencje, integracja