Gminy nad morzem - Gmina Kołobrzeg zaprasza! - 306 obiektów konferencyjnych

www.konferencjenadmorzem.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Gmina Kołobrzeg zaprasza!

Gmina Kołobrzeg

„Lato, lato w Kołobrzegu, nie znalazłem dziś noclegu...” – dziś sytuacja opisana w tej znanej piosence z nurtu disco-polo nie mogłaby się już zdarzyć. Gmina Kołobrzeg kwitnie, rozwija się, a jej baza noclegowa wydaje się praktycznie niewyczerpana.

Fot. http://miasto.kolobrzeg.eu

O gminie

Położona na Wybrzeżu Trzebiatowskim wiejska gmina Kołobrzeg, będąca częścią województwa zachodniopomorskiego, posiada bezpośredni dostęp do morza na odcinku 13 km czystych, piaszczystych plaż w miejscowościach Grzybowo i Dźwirzyno. Co ciekawe, sama miejscowość Kołobrzeg nie wchodzi w skład tej jednostki administracyjnej, stanowi bowiem osobną gminę miejską. Ze względu na lokalizację najczęściej odwiedzanymi miejscami na terenie gminy okazują się Dźwirzyno i Grzybowo. To typowo turystyczne punkty na mapie Polski – największy ruch, co oczywiste, obserwuje się tu wciąż w sezonie letnim. Ta sytuacja ulega jednak zmianie, ponieważ infrastruktura turystyczno-rekreacyjna gminy, odpowiadając na wysokie zainteresowanie odwiedzających, przystosowuje się do przyjmowania gości przez okrągły rok. Szerokie, zadbane plaże, czyste powietrze, rozległe tereny leśne, przeróżne możliwości spędzania czasu wolnego – wszystko to przyciąga do gminy Kołobrzeg nie tylko turystów, ale też organizatorów wyjazdów biznesowych czy szkoleniowych. Jeśli konferencje nad morzem, to tylko w gminie Kołobrzeg! Właśnie dlatego w okolicach Dźwirzyna, Grzybowa czy Zieleniewa ciągle powstają liczne nowe ośrodki wypoczynkowo-konferencyjne, zaprojektowane i konstruowane zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami.

Szczególne atrakcje

Zlokalizowane tu nowoczesne hotele i ośrodki, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt (wyświetlacze, rzutniki, nienaganne nagłośnienie), zapewniają komfort podczas szkoleń, warsztatów czy negocjacji. Zastanawiają się Państwo, co z czasem wolnym? Uspokajamy - nie sposób się tu nudzić! Atrakcyjna, nadmorska lokalizacja nie jest jedynym atutem tych okolic. Wielu gości corocznie przyciąga na przykład największy park rozrywki na Pomorzu Zachodnim – usytuowany w Zieleniewie Dziki Zachód Kołobrzeg. Wioska indiańska, Western City z do złudzenia przypominającym te znane z dawnej historii saloonem czy minizoo zapewnią moc zabawy na kilka dobrych godzin: każdy mężczyzna zamieni się na chwilę w Clinta Eastwooda, każda kobieta zaś przypomni sobie, jak bardzo chciała kiedyś być jak Pocahontas.

zdjecie

Fot. http://miasto.kolobrzeg.eu

Coś dla aktywnych

Aktywni i wysportowani będą zachwyceni warunkami do uprawiania sportów wodnych – i nie tylko - oferowanymi przez Dźwirzyno i Grzybowo. Można tu spróbować swoich sił w windsurfingu, kitesurfingu czy innych klasach żeglarskich. Nie lada atrakcję stanowi też profesjonalny tor dla narciarzy wodnych, gdzie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów i ratowników można spróbować swoich sił w tej widowiskowej dyscyplinie. Wielbiciele ekstremalnych wrażeń mogą zdecydować się także na przelot motolotnią nad dźwirzyńską plażą. Na spokojniejszych czekają zaś liczne korty tenisowe, kręgielnie, stanowiska wędkarskie nad jeziorem Resko Przymorskie, stadniny koni... Wśród organizatorów wyjazdów firmowych dużą popularnością cieszą się biegi na orientację po tutejszych lasach czy zawody paintballowe (będące od kilku lat najczęściej wybieraną formą integracji pracowników podczas konferencji i wyjazdów szkoleniowych). Tutejsze szlaki to także raj dla zapalonych rowerzystów. Świetnie oznakowana sieć ścieżek rowerowych, ciągnących się przez lasy obfitujące w jagody, borówki i grzyby gwarantują dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Szczególnie polecamy Szlak Bocianich Gniazd oraz Trasę Historyczną. Ukryte w szumiących lasach, zaklęte w morskiej bryzie prawdziwe piękno gminy Kołobrzeg można dostrzec i docenić tylko przyjeżdżając w te okolice. Jak głosi hasło gminy, „raz przyjedziesz, wrócisz na pewno”... Zapraszamy! red.Katarzyna Lipska

 
Zobacz również

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * * . dostępne 2 obiekty pokaż

* * * * . . dostępne 7 obiektów pokaż

* * * . . . dostępne 3 obiekty pokaż

Polecamy obiekty nad morzem

Restauracja Filharmonia

Restauracja Filharmonia

Gdańsk

Sal konferencyjnych8

Miejsc noclegowych0

więcej Zobacz więcej

Hotel SPA Faltom****

Hotel SPA Faltom****

Gdynia

Sal konferencyjnych10

Miejsc noclegowych230

więcej Zobacz więcej

Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg

Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg

Kołobrzeg

Sal konferencyjnych7

Miejsc noclegowych410

więcej Zobacz więcej

Atrakcyjne gminy

Gmina Gdynia

Gmina Gdynia

Gdynia, miasto pełne słońca, co roku staje się celem tysięcy turystów, którzy pragną wypocząć nad polskim morzem. Gdynia oferuje im wszystko to, czego potrzebują - piękne widoki, czyste plaże, zabytki, bazę noclegową oraz doskonałe zaplecze szkoleniowe gwarantujące udane konferencje nad morzem.

więcej >>

Ustka Gmina

Ustka Gmina

Ustka. Każdy o niej słyszał i wielu ją odwiedziło. Jednak mało kto poznał ją do głębi. Bo Ustka to nie tylko umożliwiająca wypoczynek mieścina. To serce gminy, która kryje w sobie piękno natury i tajemnice zabytków; która otwarta jest na rodziny, osoby starsze, ceniących dobrą zabawę młodych oraz wymagających biznesmenów. Warto przekonać się o tym osobiście.

więcej >>

Gmina Międzyzdroje

Gmina Międzyzdroje

Międzyzdroje znane są głównie ze słynnego Festiwalu Gwiazd, podczas którego miasto odwiedzają tłumy znanych osobistości. Jednak gmina Międzyzdroje oferuje dużo więcej atrakcji. To doskonały cel zarówno rodzinnych wczasów, jak i wyjazdów biznesowych.

więcej >>

Gmina Łeba

Gmina Łeba

Łeba to kurort pełen atrakcji, którymi przez cały rok skutecznie kusi turystów z całego kraju i z zagranicy. Ruchome wydmy, rybacki połów dorsza, niesamowite konferencje nad morzem - to tylko niektóre z nich!

więcej >>

Gmina Władysławowo

Gmina Władysławowo

Gmina Władysławowo - jak mało która - jest tak popularnym miejscem odpoczynku nad polskim morzem. Atrakcjami doskonale zapełni czas wakacji. Jeśli pragniesz zorganizować konferencje nad morzem, koniecznie rozważ Władysławowo. Tutaj pewnie nie jeden biznesmen zrobi „coś dla siebie” i wybierze się, np. w lot turystyczną awionetką. Wszak osobie zapracowanej taka okazja nie zdarza się często.

więcej >>

Gmina Gdańsk - morze możliwości

Gmina Gdańsk - morze możliwości

Nadmorska lokalizacja Gdańska, jego zabytkowy i historyczny charakter, doskonała infrastruktura turystyczna i niepowtarzalny klimat sprawiają, że do miasta co roku tłumnie zjeżdżają turyści. Stolica Pomorza działa jak bursztynowy magnes!

więcej >>

Gmina Mielno

Gmina Mielno

Gmina Mielno to nie tylko morze i czysta plaża. To przede wszystkim przyroda, którą chłonąć możesz przemierzając piesze i rowerowe szlaki. Wybierz odpowiedni dla siebie zakątek Gminy Mielno i ciesz się jej klimatem. Rozważ również ofertę szkoleniową Mielna, bo możliwe, że konferencje nad morzem okażą się najtrafniejszym wyborem.

więcej >>

Gmina Rewal

Gmina Rewal

Gmina Rewal - rewelacyjny pomysł, by spędzić tu urlop, zrobić spontaniczny weekendowy wypad lub zorganizować konferencje nad morzem. Rewal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i umożliwia spędzenie tu czasu zarówno latem, jak i zimą.

więcej >>

Gmina Sopot

Gmina Sopot

Jedno z najpopularniejszych i najbardziej znanych miast w Polsce. Rozpoznawane również poza jej granicami. Choć wielkością przegrywa z niejednym Polskim miastem, w kategorii sławy staje w konkury z tymi nawet największymi. Co takiego jest w tej gminie, co przyciąga ludzi?

więcej >>

Konferencje, integracja