Sala na szkolenia i konferencje nad polskim morzem - 306 obiektów konferencyjnych

www.konferencjenadmorzem.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Sala na szkolenia i konferencje nad polskim morzem

Sala na szkolenia i konferencje nad polskim morzem

Wszyscy wiedzą, że polskie morze bywa kapryśne i często wakacyjny urlop nie zapewnia idealnej pogody. Mimo wszystko coraz turystów przybywa co roku, zapełniając tłumnie piaszczyste plaże. W sezonie znalezienie miejsca noclegowego w ostatniej chwili często graniczy z cudem, a chętnych i tak przybywa.

Wakacyjny wypoczynek zdominował nadmorskie miejscowości, każde miasto i miasteczko prześciga się w uatrakcyjnianiu pobytu, tworząc nowe ośrodki rekreacyjne, handlowe czy powiększając swoją bazę noclegową. Okazuje się bowiem, że atrakcyjność nadmorskiego regionu rośnie co roku, również poza sezonem letnim. Coraz więcej firm i ludzi związanych z biznesem wybiera nasze morze, jako miejsce organizacji szkoleń, kursów czy konferencji. Można śmiało powiedzieć, że nawet zimą są to o wiele atrakcyjniejsze lokalizacje niż zatłoczone duże miasta ze swoim zgiełkiem i trudnościami komunikacyjnymi.

 morze


Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów biznesowych, niemal co chwilę powstają w nadmorskiej okolicy nowe hotele nastawione nie tylko na turystykę, ale właśnie na odwiedziny zakładów pracy, uczelni czy firm. Przy istniejących już rozbudowanych bazach noclegowych, powstają nowoczesne sale konferencyjne, o których więcej można przeczytać pod linkiem: https://www.gorzow24.pl/news/1/z-miasta/2019-01-25/nowa-sala-konferencyjna-w-hotelu-nad-morzem-5850.html . Każdy hotel i mniejsze ośrodki wypoczynkowe starają się w ten sposób pozyskać nowego klienta. Przedstawiciele handlowi i organizatorzy wydarzeń firmowych, również zadowoleni są z takiego obrotu sprawy. Wiadomo, że im większa konkurencja, można wybierać z pośród wielu ofert i dostosować je do swoich preferencji.

Jeszcze kilka lat temu, do takich celów wystarczała stołówka czy świetlica, obecnie takie rozwiązania nie są tak chętnie akceptowane. Dzisiejsza konferencja czy szkolenie, wymaga użycia różnego rodzaju sprzętu audiowizualnego i teleinformatycznego. Dlatego hotelarze starają się dostosować swoje „centra biznesowe” do współczesnych potrzeb.

Mało kto wyobraża sobie dzisiaj przeprowadzanie szkolenia czy eventu firmowego bez dostępu do Internetu czy w nieklimatyzowanej Sali, to już raczej podstawowe wymogi najemców. Do tego dochodzi również sprzęt audiowizualny w postaci rzutników multimedialnych, ekranów czy innego, bardziej zaawansowanego sprzętu. Na szczęście obiektów tego typu przybywa i pracodawcy z łatwością mogą znaleźć coś interesującego, nie tylko w przyzakładowych salach konferencyjnych, ale również w hotelach nad samym morzem, o których więcej można przeczytać na stronie: https://ekutno.pl/pl/642_materialy_partnera/39099_sala-konferencyjna-w-hotelu-nad-samym-morzem.html . Wiadomo, że wybór atrakcyjnego miejsca do przeprowadzenia takich spotkań podnosi rangę i pozytywny wydźwięk wśród zaproszonych słuchaczy i uczestników konferencji.

 sala konferencyjna nad morzem


Już dawno zauważono, że spotkania, szkolenia czy konferencje, odbywające się poza miejscem działalności, są wiele bardziej owocne i przynoszą lepsze skutki niż te same przedsięwzięcia organizowane w macierzystych jednostkach. Uczestnicy zazwyczaj wykazują dużo lepsze skupienie i bardziej się angażują, co może wynikać ze zmiany otoczenia i większej otwartości.

Dla zespołów pracowniczych i zakładów czy firm, dużą role odgrywają też spotkania i wyjazdy integracyjne. Przy tego typu działaniach, wybór odpowiedniego miejsca ma kolosalne znaczenie, a nadmorska okolica wydaje się wręcz stworzona do imprez integracyjnych. Duże przestrzenie, bliskość natury i chwilowa zmiana klimatu potrafi zdziałać cuda. Najczęściej takie wyjazdy łączone są właśnie z cyklami szkoleniowymi czy kursami dla pracowników, a czas wolny jest niejako dodatkiem.

Dodatkowym atutem kurortów i obiektów rekreacyjnych jest to, że poza sezonem letnim ich dostępność wzrasta. Dużo mniej turystów spotkamy nad morzem jesienią czy w okresie zimowym, a ceny usług, też zasadniczo różnią się od zauważalnie wyższych opłat podczas wakacji. Okazuje się, że zimą morze jest równie atrakcyjne jak w sezonie letnim i można w pełni wykorzystać niemal kameralny charakter pobytu. Atrakcyjność takich rozwiązań jest widoczna właśnie wśród dużych firm i osób związanych z biznesem. Większa prywatność, brak tłoku i preferencyjne ceny przyciągają coraz większą liczbę organizatorów spotkań firmowych do nadmorskich hoteli, właśnie w okresie jesienno – zimowym.

Właściciele hoteli też są zadowoleni z takiego obrotu sprawy, mają bowiem wizję zarobku praktycznie przez cały rok. Trzeba jednak przygotować atrakcyjne dla biznesu oferty i wdrożyć nowe rozwiązania. Właśnie obserwujemy rozkwit takich usług hotelarskich, mnożą się zaproszenia, specjalne pakiety i atrakcyjne zniżki, właśnie dla działań firmowych i biznesowych.

Dzięki tym takim procesom, można zauważyć jak zmienia się całe Pomorze, dostępność hoteli i miejsc noclegowych, podnosi się jakość usług, co cieszy wszystkich korzystających z ofert hotelowych – zarówno turystów jak i właśnie osoby związane z biznesem. Trzeba też przyznać, że łatwiej jest zaprosić kogoś nad morze i liczyć na jego przybycie niż do biurowca oddalonego o kilka ulic od siedziby firmy.
Data publikacji: 02.03.2020

 
Zobacz również

Obiekty konferencyjne posiadają sale na ponad 300 osób nad morzem i na mazurach.

Obiekty konferencyjne posiadają sale na ponad 300 osób nad morzem i na mazurach.

Organizatorzy szkoleń i konferencji już dawno zauważyli, że wydarzenia te są doskonałą okazją do połączenia ich z s [..]

 
konferencje - 306 obiektów konferencyjnych

ul. Powstańców Warszawskich 45, Gdańsk

www.amber-hotel.pl

Sal konferencyjnych:3

Miejsc noclegowych:90

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Duża Pokaż salę 80 80 100-
Serdecznie zapraszamy Państwa do Pokoi Gościnnych Mac-Tur. Naszym gościom gwarantujemy pełen komfort pobytu w dogodnie położonym obiekcie w geometrycznym środku Gdańska.

ul. Bohaterów Warszawy 17, Międzyzdroje

www.hotel-aurora.pl

Sal konferencyjnych:6

Miejsc noclegowych:197

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Rubinowa I Pokaż salę 86 86 170 36
Sala Rubinowa II Pokaż salę 130 130 258 56
Sala Perłowa Pokaż salę 120 120 240 56
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Strzelinko 14, Słupsk

www.dolinacharlotty.pl

Sal konferencyjnych:2

Miejsc noclegowych:200

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Magnolia Pokaż salę 240- 300 120
Jaśmin Pokaż salę 60- 70 40
Tuż za miastem Słupsk i zaledwie 10km od nadmorskiego kurortu Ustka, pośród bukowego lasu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku odnajdziesz swoją oazę spokoju. Dolina oczaruje Cię bajkową scenerią, eleganckimi wnętrzami i bliskością natury Znajdziesz tu elegancki Hotel, Pensjonat nad stajnią oraz Rybaczówkę - stylowe apartamenty położone na wyspie jeziora Zamełowskiego. Do dyspozycji Gości pozostaje również Charlotta SPA – świat saun, sanarium, basen i jacuzzi. Kompleksowo wyposażone sale konferencyjne (...)

ul. Wróblewskiego 1 Szczecin-Police, Szczecin

www.hoteldobosz.eu

Sal konferencyjnych:6

Miejsc noclegowych:0

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Balowa z antresolą Pokaż salę 400 120 300 130
Sala Ogrodowa Pokaż salę 90 70 150 100
Sala Konferencyjna Pokaż salę 130 50 90 60
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Toruńska 12, Gdańsk

www.hotelalmond.pl

Sal konferencyjnych:7

Miejsc noclegowych:212

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
SZAFRAN + ANYŻ Pokaż salę 220 196 320 110
SZAFRAN Pokaż salę 110 112 210 70
ANYŻ Pokaż salę 90 84 134 55
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Kasprowicza 24, Kołobrzeg

www.aquariusspa.pl

Sal konferencyjnych:7

Miejsc noclegowych:410

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Laguna Pokaż salę 380 260 650 100
Panorama Pokaż salę 120 120 250 60
Laguna I Pokaż salę 50 50 70 35
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale
Hotel w Kołobrzegu położony blisko morza (280 metrów), w pasie zieleni jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz organizacji imprez integracyjnych. AQUARIUS SPA**** posiada nowoczesny podziemny parking i bogatą ofertę spędzania wolnego czasu dla uczestników bez opuszczania hotelu. Największa sala konferencyjna na parterze o powierzchni 400 m2, z możliwością podziału przestrzeni na dwie lub trzy mniejsze sale, z dowolnym ustawieniem krzeseł, daje szerokie (...)

ul. Haffnera 59, Sopot

www.hotelhaffner.pl

Sal konferencyjnych:8

Miejsc noclegowych:200

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Gdańsk Pokaż salę 60 90 120 52
Sopot Pokaż salę 48 72 90 40
Gdynia Pokaż salę 36 56 70 40
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale
Hotel Haffner to czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się w sąsiedztwie sopockiego molo. Jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie, jeśli pragniesz zorganizować konferencje czy bankiet. Ośrodek dysponuje 8 luksusowymi salami szkoleniowymi. Goście mają również możliwość noclegu. Obiekt ma w swej ofercie 6 apartamentów i 100 pokojów.  A wszystko to w tak małej odległości od przepięknej plaży i cudownego szumu morza!

ul. Lazurowa 8, Gdańsk

www.orle.com.pl

Sal konferencyjnych:12

Miejsc noclegowych:300

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala A Pokaż salę- 20 30 20
Sala B Pokaż salę- 24 40 40
Sala C Pokaż salę- 50 160 130
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale
Szukasz idealnego centrum konferencyjno-hotelowego? Hotel Orle w Sobieszewicach, położony nieopodal piaszczystej plaży i sosnowego lasu. Obiekt posiada aż 12 sal szkoleniowo-wykładowych, o różnych wielkościach. Dysponują również salą komputerową zaopatrzoną w 12 komputerów. Hotel ma w swej ofercie 300 miejsc noclegowych oraz siłownię, dyskotekę i klub nocny.

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do


Aktualnosci

Standard obiektu

* * * * * . dostępne 2 obiekty pokaż

* * * * . . dostępne 7 obiektów pokaż

* * * . . . dostępne 3 obiekty pokaż

Polecamy obiekty nad morzem

Hotel Orle Centrum Konferencyjne

Hotel Orle Centrum Konferencyjne

Gdańsk

Sal konferencyjnych12

Miejsc noclegowych300

więcej Zobacz więcej

Aurora Family & Spa

Aurora Family & Spa

Międzyzdroje

Sal konferencyjnych6

Miejsc noclegowych197

więcej Zobacz więcej

Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg

Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg

Kołobrzeg

Sal konferencyjnych7

Miejsc noclegowych410

więcej Zobacz więcej

Atrakcyjne gminy

Gmina Gdynia

Gmina Gdynia

Gdynia, miasto pełne słońca, co roku staje się celem tysięcy turystów, którzy pragną wypocząć nad polskim morzem. Gdynia oferuje im wszystko to, czego potrzebują - piękne widoki, czyste plaże, zabytki, bazę noclegową oraz doskonałe zaplecze szkoleniowe gwarantujące udane konferencje nad morzem.

więcej >>

Gmina Gdańsk - morze możliwości

Gmina Gdańsk - morze możliwości

Nadmorska lokalizacja Gdańska, jego zabytkowy i historyczny charakter, doskonała infrastruktura turystyczna i niepowtarzalny klimat sprawiają, że do miasta co roku tłumnie zjeżdżają turyści. Stolica Pomorza działa jak bursztynowy magnes!

więcej >>

Ustka Gmina

Ustka Gmina

Ustka. Każdy o niej słyszał i wielu ją odwiedziło. Jednak mało kto poznał ją do głębi. Bo Ustka to nie tylko umożliwiająca wypoczynek mieścina. To serce gminy, która kryje w sobie piękno natury i tajemnice zabytków; która otwarta jest na rodziny, osoby starsze, ceniących dobrą zabawę młodych oraz wymagających biznesmenów. Warto przekonać się o tym osobiście.

więcej >>

Gmina Łeba

Gmina Łeba

Łeba to kurort pełen atrakcji, którymi przez cały rok skutecznie kusi turystów z całego kraju i z zagranicy. Ruchome wydmy, rybacki połów dorsza, niesamowite konferencje nad morzem - to tylko niektóre z nich!

więcej >>

Gmina Mielno

Gmina Mielno

Gmina Mielno to nie tylko morze i czysta plaża. To przede wszystkim przyroda, którą chłonąć możesz przemierzając piesze i rowerowe szlaki. Wybierz odpowiedni dla siebie zakątek Gminy Mielno i ciesz się jej klimatem. Rozważ również ofertę szkoleniową Mielna, bo możliwe, że konferencje nad morzem okażą się najtrafniejszym wyborem.

więcej >>

Gmina Rewal

Gmina Rewal

Gmina Rewal - rewelacyjny pomysł, by spędzić tu urlop, zrobić spontaniczny weekendowy wypad lub zorganizować konferencje nad morzem. Rewal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i umożliwia spędzenie tu czasu zarówno latem, jak i zimą.

więcej >>

Gmina Kołobrzeg

Gmina Kołobrzeg

„Lato, lato w Kołobrzegu, nie znalazłem dziś noclegu...” – dziś sytuacja opisana w tej znanej piosence z nurtu disco-polo nie mogłaby się już zdarzyć. Gmina Kołobrzeg kwitnie, rozwija się, a jej baza noclegowa wydaje się praktycznie niewyczerpana.

więcej >>

Gmina Sopot

Gmina Sopot

Jedno z najpopularniejszych i najbardziej znanych miast w Polsce. Rozpoznawane również poza jej granicami. Choć wielkością przegrywa z niejednym Polskim miastem, w kategorii sławy staje w konkury z tymi nawet największymi. Co takiego jest w tej gminie, co przyciąga ludzi?

więcej >>

Gmina Międzyzdroje

Gmina Międzyzdroje

Międzyzdroje znane są głównie ze słynnego Festiwalu Gwiazd, podczas którego miasto odwiedzają tłumy znanych osobistości. Jednak gmina Międzyzdroje oferuje dużo więcej atrakcji. To doskonały cel zarówno rodzinnych wczasów, jak i wyjazdów biznesowych.

więcej >>

Gmina Władysławowo

Gmina Władysławowo

Gmina Władysławowo - jak mało która - jest tak popularnym miejscem odpoczynku nad polskim morzem. Atrakcjami doskonale zapełni czas wakacji. Jeśli pragniesz zorganizować konferencje nad morzem, koniecznie rozważ Władysławowo. Tutaj pewnie nie jeden biznesmen zrobi „coś dla siebie” i wybierze się, np. w lot turystyczną awionetką. Wszak osobie zapracowanej taka okazja nie zdarza się często.

więcej >>

Konferencje, integracja